Naše služby

Zprostředkování stavebních služeb a výstavba Vašich projektů.  Dále se zabýváme demoličními pracemi, včetně odvozu suti.

Naše komplexní služby začínají od interiérových úprav, až po rozsáhlou výstavbu složitějších projektů.

Jako zprostředkovatel staveb sledujeme dlouhodobě kvalitu našich partnerů a vybíráme ty, kteří mají dlouhodobě vysokou úroveň.

Hezké a pohodlné bydlení je důležitou součástí našich životů. Naše firma se postará o veškeré Vaše požadavky. Opravdu Vás nemusí přestavba domu či projektu stát veškerý Váš volný čas a spoustu peněz, přičemž výsledek je nejistý. Pokud práce svěříte nám, tak to ušetří čas i finance.

Zajistíme demontáž a likvidaci vybavení bytu, pokládku plovoucí podlahy či dlažby, výměnu vnitřních dveří a zárubní, kompletní elektroinstalaci a úklid po rekonstrukci.

Postaráme se o demontáž a odvoz starého jádra, vyzdění nových stěn, elektro a vodoinstalaci, zapojení zásuvek, kompletní úklid.

Postaráme se o elektro a vodoinstalaci, zapojení zásuvek, instalaci koupelnového vybavení, obklady a dlažbu, kompletní úklid.

Postaráme se o elektro a vodoinstalaci, instalaci kuchyňského vybavení, obklady a dlažby, kompletní úklid.

Postaráme se o štukování, penetrování, malování všech pokojů, dekorativní malby, tapety a fototapety, kompletní úklid.

Postaráme se o likvidaci původních obkladů a dlažeb, obložíme koupelny, WC, podlahy, sprchové kouty, schodiště, kompletní úklid.

Postaráme se o montáže sádrokartonů, rovné, šikmé a ohýbané příčky, akustické konstrukce, předsazení stěn, půdní vestavby, kompletní úklid.

Postaráme se o 3D grafický návrh i s variantním řešením a cenovou kalkulací. 

Postaráme se o rekonstrukci či výstavbu střech, fasád, garáží, a komplet celé stavby domu.

Postaráme se o rekonstrukci či výstavbu střech, fasád, garáží, a komplet celé stavby budovy.

Postaráme se o ploty, okna, dveře, balkóny, terasy, dlaždice, zámkovou dlažbu, komíny a kompletní úklid.

Postaráme se o 3D grafický návrh i s variantním řešením a cenovou kalkulací.