Naše služby

Hezké a pohodlné bydlení je důležitou součástí našich životů, jenže v současné hektické době, kdy jsme rádi, pokud se nám podaří utrhnout alespoň chvilku času na odpočinek, si většina z nás nedokáže představit, že bychom měli ještě další čas a úsilí věnovat rekonstrukci, ač to třeba naše bydlení již vyžaduje. Nejsou ale naše obavy z rekonstrukce bytu či domu zbytečné? Opravdu nás přestavba domu bude stát veškerý náš volný čas a spoustu peněz, přičemž výsledek je nejistý?

Pokud práce svěříte nám, tak to ušetří čas i peníze. Jako zprostředkovatel staveb sledujeme dlouhodobě kvalitu našich partnerů a vybíráme ty, kteří mají dlouhodobě vysokou úroveň.

Zajistíme demontáž a likvidaci vybavení bytu, pokládku plovoucí podlahy či dlažby, výměnu vnitřních dveří a zárubní, kompletní elektroinstalaci a úklid po rekonstrukci.

Postaráme se o demontáž a odvoz starého jádra, vyzdění nových stěn, elektro a vodoinstalaci, zapojení zásuvek, kompletní úklid.

Postaráme se o elektro a vodoinstalaci, zapojení zásuvek, instalaci koupelnového vybavení, obklady a dlažbu, kompletní úklid.

Postaráme se o elektro a vodoinstalaci, instalaci kuchyňského vybavení, obklady a dlažby, kompletní úklid.

Postaráme se o štukování, penetrování, malování všech pokojů, dekorativní malby, tapety a fototapety, kompletní úklid.

Postaráme se o likvidaci původních obkladů a dlažeb, obložíme koupelny, WC, podlahy, sprchové kouty, schodiště, kompletní úklid.

Postaráme se o montáže sádrokartonů, rovné, šikmé a ohýbané příčky, akustické konstrukce, předsazení stěn, půdní vestavby, kompletní úklid.

Postaráme se o 3D grafický návrh i s variantním řešením a cenovou kalkulací. 

Postaráme se o rekonstrukci či výstavbu střech, fasád, garáží, a komplet celé stavby domu.

Postaráme se o rekonstrukci či výstavbu střech, fasád, garáží, a komplet celé stavby budovy.

Postaráme se o ploty, okna, dveře, balkóny, terasy, dlaždice, zámkovou dlažbu, komíny a kompletní úklid.

Postaráme se o 3D grafický návrh i s variantním řešením a cenovou kalkulací.